Değirmendere

Değirmendere salı pazarında cinayet!1 ölü

Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi’nde bugün kurulan Salı Pazarında cinayet meydana geldi. Kurulan Salı pazarında edinilen bilgilere göre pazarda tezgah açan Birol Şakir Kaya, başına demir bir çubukla vurularak öldürüldü. İddialara göre madde bağımlısı olduğu söylenen Katil zanlısı T.Ç cinayeti işledikten sonra çevredeki boş bir binada uyurken polis tarafından yakalandı.
Feci olay Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi’nde kurulan Salı pazarında sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgi ve iddialara göre 22 yaşındaki T.Ç isimli şahıs, pazarda tezgah açan pazarcı esnafı Birol Şakir Kaya’nın yanına gelerek kendisinden para istedi. Kaya, genç adamın istediğini yerine getirmeyince yanında bulunan demir çubukla Kaya’nın kafasına vurdu. Yere yığılan pazarcı esnafının komşuları durumu 112 ve polise ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler tarafından hastaneye kaldırılan Birol Şakir Kaya, ne yazık ki hayatını kaybetti.
Çevredeki iddialara göre T.Ç’nin madde bağımlısı olduğu ve çevre esnaflardan para istediği, 5 gün önce de cezaevinden çıktığı iddia edildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu