Kocaeli

Şampiyonluk kupası Değirmendere Down cafede

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun şampiyonluk kupasıyla birlikte Değirmendere Down Cafe’de down sendromlu çocuklar ve gençlerle bir araya geldi.


Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun şampiyonluk kupasıyla birlikte Değirmendere Down Cafe’de down sendromlu çocuklar ve gençlerle bir araya geldi.

Doyasıya kutladılar.

+1 Farkla Değirmendere Down Sendromlular Derneğinin işlettiği Down cafe yeşil siyah renklere büründü. Başkan Belgin Abanoz ve yönetiminin organizasyonu ile özel çocuklar güzel bir gün gerçekleştirdi. Kocaelisporun Şampiyonluğunu doyasıya kutladılar.

+1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Dernek Başkanı Belgin Abanoz’un organize ettiği programa Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı İYİ Parti İl Kadın Politikaları Başkanı Pelin Dönge, İYİ Parti Gölcük Kadın Politikaları Başkanı Av. Ece Ergüder, İYİ ve Kocaelispor yönetim kurulu üyesi Özkar Dönge katıldı. Başkan Engin Koyun kupayı dernek üyeleriyle birlikte bir kez daha katılırken pasta kesilip kendisine plaket verildi.

En mutlu günüm
Kocaelispor Başkanı Engin Koyun programda yapmış olduğu konuşmada, ” Bugün hayatımda son zamanlara geçirdiğim en güzel günlerden birisi diyebilirim. Burada olduğum için çok mutluyum. Herkese teşekkür ederim. Özel çocuklarımızın Kocaelispor sevgisine şahit olmak çok güzel. Bende bugün burada bulunan herkese Kocaelisporun yeni formalarını hazırlatıp sizlere vereceğimi şimdiden ilan ediyorum. Hatta bir maçımıza da sizleri davet ediyorum” dedi. Başkan Koyun’un forma jesti “şampiyon Kocaelispor”, “büyük Başkan” sloganlarıyla karşılık buldu.

Teşekkür etti
Dernek Başkanı Belgin Abanoz ise plaketini takdim ederken, ” Başkanımıza davetimizi geri çevirmediği için teşekkür ederim. Çocuklarımızla birlikte onları ağırlamaktan mutluluk duyduk. Kocaelispor’u tekrar tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu