Değirmendere

Aranan şahıs değirmenderede yakalandı

Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı çalışmalarında Değirmendere’de Uyarıcı ve Uyuşturucu madde Bulundurmak ve Kullanmak, Resmi Belgede Sahtecilik ve aranan şahıs kıs kıvrak yakalandı.

Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü Değirmendere Polis merkezi amirliği ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda Uyarıcı ve Uyuşturucu madde Bulundurmak ve Kullanmak, Resmi Belgede Sahtecilik, ceza evi firari aranan şahısın evde olduğunu ekiplerin çalışması üzerine Değirmendere Cumhuriyet mahallesinde ikametinde Yaşar S. adlı şahsı kıs kıvrak yakalandı.

Cezaevi firarisi çıktı

Polisin baskın yapması sonucunda kapıyı açmayan ve cumhuriyet savcılığının talimatıyla eve girildi ve Yaşar S’i şahıs kıs kıvrak yakalandı, Yaşar S’nin evinde yapılan aramalar sonucunda 30 kök hint keneviri olarak değerlendirilen narkotik maddeye el konuldu, ayrıca şahsın kimlik belgesinde kardeşine ait belge olduğu fotoğrafını yapıştırmış olduğu anlaşıldı, Yaşar S’nin yapılan GBT sorgulamasında ceza evi firari olduğu ve 6 ayrı suçtan arandığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Adliyeye sevk edildi

Ekiplerin Gölcük Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğine götürülmesinin ardından Yaşar S’nin ifadesinin alınmasından sonra adliyeye sevk edildi Yaşar S. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kandıra cezaevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu