Değirmendere

Değirmendere kahvaltı yapılacak yerler

Değirmendere halkı başta olmak üzere tüm Türkiye olarak içinde bulunduğumuz şu dönemlerde sokağa çıkmaya korksakta bu zor günleride atlatacağız elbette.

Koronavirüs’ün tamamen bittiği bizlerinde rahatça sokaklara çıktığımız günler elbette yakındır. Bu kötü günler son bulduğunda tüm sevdikleriniz ile birlikte değirmendere sahili ve muhteşem manzarası ile bir kahvaltı yapmanızı düşünerek bu yazımızı hazırladık.

Değirmendere muhteşem sahili ve harika cafeleri ile kahvaltıların vazgeçilmezi elbette. Her mekanın kendine özgü kahvaltıları ve kendine özgü sunumları var. Kimi cafeler tabak kahvaltı sunumu ile hizmet verirken kimisi ise açık büfe kahvaltı ve serpme kahvaltı tarzında hizmet vermektedir.

Değirmendere sahil boyunda Değirmendere Çay Bahçeleri bulunmakta ve burada kendi getirdiğiniz kahvaltılıklarınızla birlikte çayınızı söyleyerek kahvaltınızıda yapabilirsiniz.

Değirmendere kahvaltı yapılacak mekanlar için sizde buraya işletmenizin reklam’ını vererek destek olabilirsiniz. mail@degirmendere.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu