Değirmendere

Değirmendere sahili hareketlendi

Değirmendere Sahili yaz akşamlarında cıvıl cıvıl

Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile sahil kenarları da hareketlenmeye başladı. Körfezin İncisi olarak bilinen ve Kocaeli’nin en güzel sahiline sahip olan Değirmendere Sahili akşamları cıvıl cıvıl olmaya başladı.

Takıcılar yoğun ilgi görüyor

Havaların ısınması ile Kocaeli’nin en güzel sahillerinden biri olan Değirmendere sahili en kalabalık akşamlarını yaşıyor. Özellikle akşam saatlerinde Değirmendereli vatandaşlar aileleri ile birlikte sahilin tadını çıkarıyorlar. Değirmendere Sahilini boydan boya gezen vatandaşlar en çok takıcıları açtığı stantlara ilgi gösteriyor. Birbirinden güzel ve otantik takılar yaz sonuna kadar Değirmendere sahilinde sergilenmeye devam edecek.


Değirmendereliler Değirmendere sahilini çok seviyor

Değirmendereli vatandaşlar, “ Değirmendere sahili bizim yaz akşamlarında en büyük eğlence yerimiz. Ailecek sahile inmeyi ve burada gezmeyi çok seviyoruz. Değirmendere sahili her yaş grubuna hitaben mekânları ile Kocaeli’nin en güzel sahili. Bizce bizim sahilimiz kadar kalabalık ve aktif bir sahil yok. O nedenle biz Değirmendere sahilini çok seviyoruz ve burada vakit geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dediler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu