Değirmendere

Değirmendere yalı mahallesi’nde çocuk parkı yenilendi

Değirmendere Yalı Mahallesi’nde bulunan çocuk parkı geçtiğimiz gün bakımdan geçti. Gölcük Belediyesi tarafından bakım yapıldı oyun gruplarının kabaran boyaları kazındı ve yeniden boyandı.

Kabaran boyalar kazındı ve yeniden boyandı

İçinde bulunduğumuz yaz ayları nedeniyle ailelerin en büyük kurtarıcıları çocuk parkları oluyor. İlçemize bağlı Değirmendere yalı Mahallesi Vatan Caddesi üzerinde bulunan çocuk parkında oyun gruplarının bakımsız olması aileleri rahatsız ediyordu ve aileler çocuk parkına bakım yapılmasını istediklerini dile getiriyorlardı. Gölcük Belediyesi tarafından ilçemizdeki birçok çocuk parkı bakımdan geçerken, geçtiğimiz gün Değirmendere Yalı Mahallesi Vatan Caddesi üzerideki çocuk parkının da bakımı yapıldı. Gölcük Belediyesi tarafından bakımı yapılan oyun guruplarının kabaran boyaları kazındı ve yeniden boyandı. Daha temiz bir görünüme kavuşan çocuk parkı aileler tarafından da oldukça beğenildi.

Yapılan çalışmalar beğenildi

Yapılan bakım hakkında düşüncelerini dile getiren aileler, “ Çocuk parkımızda bir iki sıkıntımız vardı. Bunların en başında da kaydırağımız geliyordu. Her yağmur sonrasında kaydırakta su biriktiği ve günlerce gitmediği için çocuklarımız kaydıraktan kaymaktan zorlaniyorlardı. Geçtiğimiz günlerde kaydırağımız değişmişti. Şimdi de salıncaklarımızın bakımı yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diyerek teşekkür ettiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu