Değirmendere

Değirmendere’de kedi’ye tecavüz ettiler!

İĞRENÇ OLAY
Değirmendere’den çok çirkin haber.


Yüzbaşılar’da oturan Beyza Palamut’un iddiasına göre kedisi Şerafettin kimliği belirsiz şahıs ya da şahıslarca tecavüze uğradı. Sesini sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Beyza Palamut yaşananlara tepki gösterdi ve olayın faillerinin bulunmasını istedi.

TUVALETE ÇIKIYOR
Beyza Palamut şunları söyledi:
“İkamet ettiğimiz yüzbaşılar mahallesi 3017.sokak gölcük/ Kocaeli adresinde evde beslemiş olduğumuz kedimiz Şerafettin tuvalet yapmak amaçlı dışarıya çıkmaktadır. Kedimi 2 yıl önce Ankara da sahiplendiğimde tuvaletini dışarda yapma alışkanlığı bulunuyordu. Bu sebeple kendi kontrolümüz ile dışarıya çıkıyor mahalle sakinleri tarafından seviliyordu.

8 EYLÜL’DE
8 Eylül Çarşamba günü 00.00 civarında kedime apartman aralarında caniler tarafından tecavüz edilmiştir. Erkek kedimi İzmit Wetnose kliniğinde yoğun bakıma aldılar.

BAĞIRSAKLARI PARÇALANDI
Makatında yırtılma ve zorlanma bulunmakta ve bağırsakları parçalandığı için hayati tehlikesi bulunmaktadır. Kedimizi mahalle sakinleri tanımakta ve şüpheli canileri arayışımız sürmektedir.

TARİFSİZ ACI
Kapımızın önünde 20 civarı kedi bulunmakta ve insanlardan kaçmıyorlar. Civarımızda bulunan diğer kediler için de tehlike durumu devam etmektedir. Şuan tarifi olmayan bir acı yaşadığım için bu durumu herkesle paylaşmak istiyorum. Lütfen bu caniliğe sessiz kalmayın.

Kaynak: EnKocaeli.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu