Kocaelispor

Kocaelispor transfer yasağı hakkında son gelişmeler

Kocaelispor’da başta şehrin yönetimi olmak üzere, kulüp yönetimi ve kent, adeta canını dişine taktı. Kocaelispor’da adeta görünmez kahramanlar, transfer tahtasının açılması için çok çalışıyor ve büyük emek harcıyor.
Kocaelispor yönetimi, yıllardır süren transfer yasağını kaldırmak için elinden geleni yapıyor. Türkiye’de profesyonel transfer tescil dönemi 2 Eylül’de sona erecek. Yani transfer yasağını kaldırmak için sadece 2 hafta kaldı. Kadrosuna kattığı yeni isimlere lisans çıkarabilmek için transfer yasağını
kaldırması geren Kocaelispor yönetiminin önünde artık günler var. Yeşil-Siyahlı yönetim, tüm mesaisini yasağı kaldırmak için harcıyor.

BU HAFTA GÜZEL HABER GELEBİLİR

Kocaelispor yönetimi, en geç bir hafta içerisinde transfer tahtasını açıp yeni transferlerine
lisans çıkarmayı istiyor. Bu doğrultuda transfer yapılmasına engel olan alacaklı isimlerle görüşmeler devam ediyor. Alacaklı isimler ise indirime çok yanaşmıyor. Alacaklarını faiziyle birlikte istiyor. Kocaelispor’da transfer yasağının kaldırılması için iki gece yapıldığı ve buradan da iyi gelir beklendiği öğrenildi.

BÜYÜK FEDAKARLIKLAR YAPILIYOR

Kocaelispor’da transfer yasağının kaldırılması için yaklaşık 7-8 milyon gibi bir paranın gerektiği, bunun için şehir yönetimi başta olmak üzere, kulüp yönetiminin de ciddi fedakarlık yaptığı biliniyor. Bu fedakarlıklarla birlikte, son gelecek paraların da eklenmesiyle Kocaelispor transfer yasağını komple kaldıracak. Güçlü bir kadroyla birlikte tek hedef var; Süper Lig…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu