Kocaelispor

Otoparklar Kocaelispor için hizmete açılıyor

Otoparklarda Kent Kart da geçerli olacak!

Perşembe Pazarı (Milli İrade Meydanı) ve Kartepe’de yer alan Ormanya Tabiat Parkı içindeki otoparklar Kocaelispor’un bundan sonraki süreçte önemli bir gelir kalemi olacak. Sürücüler, Kocaelispor’u Sevenler Derneği tarafından işletilecek olan otoparklardan ister nakit, isterse de Kent Kart, kredi kartı ya da banka kartı ile faydalanacak. İşte tüm detaylar.

ETKİN VE GÜVENİLİR YÖNETİM İŞ BAŞINDA
Kocaeli Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derrneği Kocaeli Şube Başkanı Av. Özhan Kurt, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Ayhan Orhan, iş insanları Kerim Bayramoğlu ve Hamza Bostan ile Kocaeli Deniz Yıldızları Spor Kulübü Başkanı Celal Kavaz’ın yer aldığı Kocaelispor’u Sevenler Derneği işi sıkı tutuyor.

DEV PANKART ASILDI
Her hafta aksatmadan toplantılarını yapan dernek yönetimi Kocaelispor için önümüzdeki süreçte sabit gelir getirici projeler için kafa yormaya devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın talimatı ile Kocaelispor’u Sevenler Derneği’nin işleteceği otoparklarla ilgili olarak şablon belli oluyor. “Adım Adım Şampiyonluğa, Büyükşehir Daima Yanında” yazılı dev pankart Perşembe Pazar alanındaki otoparka asılırken kısa bir süre sonra da turnike yazılımları otoparka yerleştirilecek.

KİMSEYİ ÜZMEYECEK ÜCRET POLİTİKASI
Otopark ücretinin ne kadar olacağı merak edilen konulardan birisi. Dernek yönetimi bu konuda net bir karar almazken alternatifli çözümler sunacak. Bütçeyi zorlamayacak bir fiyat politikasının uygulanacağı otoparklara araçlarını bırakmak isteyen sürücüler ister nakit isterse de Kent Kart basarak araçlarını rahat bir şekilde bırakacak. Fiyatlandırma saatlik, 2-3 saatlik, 4-6 saatlik ve günlük olarak yapılacak. Güvenlik görevlilerinin 24 saat takip edeceği otoparklarda dernek yönetimi abonelik sistemini de faaliyet geçirmeyi düşünüyor.

KAYNAK SADECE KOCAELİSPOR’A AKTARILACAK!
İzmit içinde yer alan yol kenarındaki otoparkları ile ilgili olarak ise dernek yönetimi net bir karar vermiş değil ancak diğer sabit otoparklarla ilgili dernek çalışmalarını sürdürüyor. Dernek yönetiminin önemsediği hususların başında mali disiplin geliyor. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyecek olan yönetim, tek delikli kuruşun bile hesabını yapacak, elde edilen gelirin tamamının Kocaelispor’a aktarılması için ayrı bir çaba sarf edecek. Dernek tüzüğünün de buna göre oluşturulduğu öğrenilirken, güvenilir bir kadro ile yola devam eden derneğin mali akışı Tahir Büyükakın tarafından titizlikle kontrol edilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu