Kocaelispor

Kocaelispor Passolig kart nasıl alınır

Bilindiği gibi Tff 1.ligte kağıt bilet uygulaması sona erdiğinden Passolig kart çıkartmak zorunlu olmuştur.Artık yeşil siyahlı kulübün maçlarını izlemek isteyen taraftarların sezon öncesi veya sonrası Passolig kartı temin etmeleri gerekiyor.


Kocaelispor logolu Passolig başvurusu başladı android passo mobil uygulama üzerinden, www.passolig.com.tr web sitesi üzerinden üyelik açarak veya Fuar içi klüp binasından passolig kart başvurusu yaparak Kocaelispor Passolig kart başvurusu yapabilirsiniz.

PASSOLİG FİYATLARI NE KADAR?
Passolig fiyatları her takım için değişken ücretlere sahip. 2023 yılının güncel Passolig kart fiyatları Kocaelispor passolig kartlar için 90 TL.

PASSOLİG SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?
Passolig Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık Passolig Kartlarına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumlandırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

PASSOLİG KART ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
Passolig kartı türleri, Türkiye’de 3 farklı şekilde kullanılır:

Passolig Kredi Kartı: Maçlara girişle beraber normal kredi kartı görevi de gören kart türüdür. Kredi kartı kullanıldıkça üyesi olunan kulübe de bağış yapılmış sayılır.

Passolig Banka Kartı: Stadyuma girişle beraber banka kartı işlevi de olan kart türüdür.

Passolig Cüzdan: Bu kart türü içine bakiye yükleyerek kullanılır. Maçlara giriş özelliğinin yanında market alışverişi gibi normal alışverişlerde de kullanılır.

PASSOLİG NASIL ALINIR ?

Passolig sahibi olmak için iki farklı yöntem bulunmaktadır:

İlk yöntemde “Passo Mobil “ uygulamasını edinerek Passolig kartı için başvuru oluşturup, daha sonra ilgili adımları izleyerek Passolig sahibi olabilirsiniz. Kart tipiniz seçilip ödemeniz tamamlandıktan sonra Passolig kartınız 3 iş günü içinde kurye aracılığıyla tarafınıza teslim edilir.

İkinci yöntemde ise www.passolig.com.tr adresinden hemen al seçeneği ile başvuru formunu doldurup profilinizi telefon güvenliği ile sağladıktan sonra ilgili adımları tekrarlayarak Passolig kartı teslim alınabilir.

PASSOLİG ÜYELİK YENİLEME NASIL YAPILIR?
Passolig üyeliği aktif olarak kullanımlarda iptal edilmediği sürece her sene tekrar eder. Üyelik yenileme ücreti, kişinin sahip olduğu kart ücretiyle aynıdır ve bunun haricinde üyeden herhangi bir tutar talep edilmez.

PASSOLİG KART YENİLEME NASIL OLUR?
Passolig kart da üyelikle aynı mantıkta işlemeye devam eder. Eğer kişisel bilgilerde değişiklik yapılmaz ve üyelik iptali söz konusu edilmezse kart da üyelikle beraber her yıl otomatik olarak yenilenir.

PASSOLİG KARTI İLE MAÇLARA NASIL GİRİLİR?
Passolig Kartı ile maçlara giriş, kartın turnikelere okutulmasıyla olur. Kart sahibinin yanında değilse, Mobil uygulamasından edinilen QR Kod okutularak geçiş sağlanır. Eğer Passolig Kartı alınmış ancak henüz sahibine ulaşmamışsa, şahsın cep telefonuna indirilen uygulamadaki “cep telefonu ile maça giriş” özelliği kullanılarak maça girilir. Bu yöntemin yanında stadyumların yanında bulunan gişelerden “Tek Kullanımlık Pass Card” temin edilerek de maçlara giriş yapılır.

PASSOLİG ÜZERİNDEN BİLET NASIL ALINIR?
Passolig Kartı ile bilet alma, Passolig’in resmi internet sitesinden (https://www.passolig.com.tr/nasil-bilet-alirim-video) yapılır. İlgili maçı, tribünü, kişi sayısı ve koltuk numarasını seçtikten sonra ödeme yaparak işlem tamamlanır. Passolig kartınızın limitinin yetersiz olması durumunda banka veya kredi kartından para aktarma işlemi yapılır. İşlemizin onayından sonra biletleriniz görüntülenir. Passolig kullanıcılarının biletlerini iptal etme ve değiştirme hakları da vardır.

PASSOLİG KARTI İLE HANGİ MAÇLARA GİRİLİR?
Farklı logolu Passolig kartı ile bu liglere girilebilir:

Süper Lig

Ziraat Türkiye Kupası

Avrupa Kupaları

Avrupa Ligi

Hazırlık Karşılaşmaları

Şampiyonlar Ligi

Ayrıca aldığınız passolig kartlarını passo uygulamasında görebilmek, kombine alabilmek ve maça girebilmek için aşağıdaki işlemi yapmanız gerekiyor.

1.passo.com.tr sitesine tarayıcıdan gir.
2.Menüden giriş yap kısmına tıkla.

3.Passo uygulamasına girişte kullandığın e-posta ve şifrenle oturum aç.

4.Tekrar menüye tıkla.

5.İsminin üzerine tıkla.

6.En alt kısımda hesaba passolig kartı bağlama kısmına tıkla

7.Gelen ekranda T.C. ve telefon bilgini gir,
Gelen doğrulama SMS kodunu gir.

8.İşlem başarıyla tamamlandı bilgisini aldıktan sonra passo uygulamasında kartını görüp kombine veya bilet işlemi yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu