Blog

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? işte cevabı

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor, merak konusu oldu. Diziseverlerin merakla beklediği savlı üretimin çekimleri Kocaeli’de gerçekleştiriliyor. Kentteki Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele üzere ilçelerde çekimleri yapılan Masumiyet dizisinin kapalı yer sahneleri de birebir kent merkezinde çekiliyor.

MASUMİYET DİZİSİ NE VAKİT, HANGİ KANALDA?

Dönemin en tezli dizilerinden biri olan Masumiyet, 24 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 20.00‘de Fox TV’de birinci kısmıyla diziseverlerle buluşacak. Her çarşamba akşamı yayınlanacak dizi, dram ve romantik tipleriyle izleyicinin beğenisine sunulacak.

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NE?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) birinci aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil; babasının, diğeriyle evlenmek üzere olan 35 yaşındaki işverenidir. Kızını bu yanlış bağdan kurtarmaya çalışan Bahar’ın gayretleri sonuçsuz kalır. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde değişecektir.

 

MASUMİYET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Gold Sinema’nın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı, direktör koltuğuna Ömür Atay’ın oturduğu Masumiyet dizisi oyuncu takımında; Bahar Yüksel (Deniz Çakır), Harun Orhun (Mehmet Aslantuğ), Hülya Avşar, Ela Yüksel (İlayda Alişan), İlker Ilgaz (Serkay Tütüncü), İrem Orhun (Deniz Işın), Tolga Güleç, Selen Uçer, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Rüçhan Çalışkur üzere isimler yer alıyor.

 

karar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu